Najlepsze forum dla ciebie

Forum created by North

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Dział silniki,mapy są w dziale Pobieralnia.Goście Zalogowac sie rejstracja bez e:mailu.

#1 2008-06-09 15:53:24

North

Feel     Adminstrator

Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 155
Punktów :   

Regulamin Forum.

Regulamin Forum będzie non-stop aktywowany i przemyślany przeze mnie lub moderację.

1.Rejestracja
1.Rejestrując się oznacza to że zgadzasz się z wszystkimi punktami regulaminu forum.
2.Nieprzestrzegając pod punktu (1) nastąpi natychmiastowy ban na konto na miesiąc.
3.Nigdy nie używamy wulgarnych nicków w innym bądź razie ban bez ostrzeżenia.

2.Użytkownicy
1.Zawsze lepszy pomaga słabszemu, jeżeli na przykład newbie napisze Starszemu userowi na PW pomuż mi w czymś tam to my nie mówimy spier***** tylko pomagamy albo jak już to mówimy "Przepraszam cię ale nie wiem".
2.Nigdy nie wymieniamy się punktami reputacji jeżeli takie coś zobaczę to lepiej nie mówić
3.Nigdy nie zapominamy o tagach, najwięcej może się to zdarzyć 3 razy inaczej będą kary w postaci warna.
4.Nie można mieć Multi-Konta in. dostanie się bana na ip na zawszę.
5.Jeśli któryś z moderacji forum da ci bana za nic można założyć multi-konto i napisać na  PW adminstratora wiadomość z free banem,może się tak zdarzyć!
6.Nigdy nie przeklinamy grozi banem na 1 dzień od godziny 24:00
7.Użytkownik ma prawo do własnych poglądów niezależnie od sytuacji panującej.
8.Zdanie adminstratora jest swięte.

3.Moderacja
1.Moderator ma prawo do poprawiania czyiś wątków lub tematów,blokowania ich lub zaś przyklejania klejem.
2.Moderator ma prawo do usuwania wątków tylko za zgodą adminstratora forum.
3.Moderator musi się stosować do słowa adminstratora.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.missbimbo.pun.pl www.wielkadroganinja.pun.pl www.senpuu.pun.pl www.pfcpz.pun.pl www.fflf2klan.pun.pl